poczytaj co u nas...

Wydarzenia

Historia marki Braks i Szyb Bończyk rozpoczęła się w roku, w którym do Polski z wizytą przybył prezydent USA Bill Clinton, a w telewizji wyemitowano pierwszy odcinek serialu Moda na Sukces. Był rok 1994. Bar serwujący smaczne i szybkie dania był swoistą nowością na lokalnym rynku gastronomicznym i jak się później miało okazać strzałem w dziesiątkę. Amerykańskie skojarzenia nie pojawiają się przypadkowo...

III edycja ogólnopolskiego konkursu Rock'n'Rolla w Mysłowicach. Impreza odbyła się 9 lutego w Hali widowiskowo-sportowej oraz w Szybie Bończyk. Mecenasem wydarzenia był właściciel marki Braks i Szyb Bończyk

Wielu z nas cieszy się tą chwilą: siedzimy przy stoliku popijając smaczną kawę. Teraz, tą przyjemnością możemy podzielić się z innymi. W Bistro Braks w Mysłowicach ruszyła akcja „Zawieszona kawa”. Podzielić możemy się kawą, ciastkiem i ciepłym posiłkiem.

Z uwagi na odbywające się w maju imprezy komunijne informujemy, że w dniach 7 i 14 maja Bistro Braks będzie nieczynne do godziny 21:00. Natomiast w dniu 21 maja przez cały dzień będzie zamknięty nasz ogród. Za utrudnienia przepraszamy.  

Previous Next

Powierzono nam pełną obsługę cateringową najważniejszego wydarzenia sportowego - MŚ w Siatkówce Plażowej U23, które odbywały w Mysłowicach. Zapewniliśmy posiłki dla zawodników, sędziów, organizatorów i sponsorów imprezy. Dodatkowo, przygotowaliśmy posiłki dla wolontariuszy Mistrzostw.

Drodzy! Ruszamy z nowymi zestawami lunchowymi. Trzy wyborne kuchnie i wciąż ta sama cena! Codziennie od poniedziałku do piątku. Dania weekendowe bez zmian! Zapraszamy do Bistro Braks!

Kontakt

ul. ks. N. Bończyka 13

41-400 Mysłowice

tel. 519 116 714

Pełen smak, całą dobę

Jak wygląda typowy dzień w Bistro Braks? Moglibyśmy napisać, że nigdy się nie kończy. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę.

Zajrzyj do nas