poczytaj co u nas...

Wydarzenia

Za nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wsparliśmy mysłowickich wolontariuszy przygotowując na 7.00 rano 250 smacznych bułek, a popołudniem żurek. Przypominamy, że w Mysłowicach zebrano rekordową sumę pieniędzy 85 637,91 zł! Siema! 

Na miejscu, czy na wynos? Nie ważne, którą wybierzesz. Kawa Lavazza Crema e Aroma Espresso Blue, którą podajemy zawsze smakuje świetnie! 

To nowa wersja tradycyjnej włoskiej mieszanki, doskonale znanej smakoszom kawy z całego świata o najwyższej jakości, najbardziej wyrafinowanym smaku oraz najwykwintniejszym aromacie

Historia marki Braks i Szyb Bończyk rozpoczęła się w roku, w którym do Polski z wizytą przybył prezydent USA Bill Clinton, a w telewizji wyemitowano pierwszy odcinek serialu Moda na Sukces. Był rok 1994. Bar serwujący smaczne i szybkie dania był swoistą nowością na lokalnym rynku gastronomicznym i jak się później miało okazać strzałem w dziesiątkę. Amerykańskie skojarzenia nie pojawiają się przypadkowo...

Poszukujesz miejsca na zorganizowanie wigilii dla współpracowników? Zapraszamy do bistro Braks! 

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Previous Next

Powierzono nam pełną obsługę cateringową najważniejszego wydarzenia sportowego - MŚ w Siatkówce Plażowej U23, które odbywały w Mysłowicach. Zapewniliśmy posiłki dla zawodników, sędziów, organizatorów i sponsorów imprezy. Dodatkowo, przygotowaliśmy posiłki dla wolontariuszy Mistrzostw.

Kontakt

ul. ks. N. Bończyka 13

41-400 Mysłowice

tel. 519 116 714

Pełen smak, całą dobę

Jak wygląda typowy dzień w Bistro Braks? Moglibyśmy napisać, że nigdy się nie kończy. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę.

Zajrzyj do nas