Catering

CATERING - KOMPLESKOWA USŁUGA

Zapewniamy profesjonalną usługę cateringową dla wszelkiego typu imprez do​ ​kilku tysięcy osób. Konferencje, zjazdy, sympozja, imprezy kameralne i duże plenery. Dysponujemy kompleksowym wyposażeniem: stoły, obrusy, zastawa porcelanowa, sztućce. Stoły szwedzkie, podgrzewacze, termosy, ekspresy do ciepłych napojów. Współpracujemy z pięknymi postindustrialnymi obiektami: Szyb Bończyk (Mysłowice) i Szyb Wilson (Katowice) mogącymi pomieścić do tysiąca osób. Duża liczba miejsc parkingowych z pełnym zapleczem.

Zorganizujemy dla Państwa kompletną imprezę eventową. Do Państwa dyspozycji: sceny, nagłośnienie, pełna oprawa z wodzirejem, dj, tancerzami, kabaretami i muzykami sceny rozrywkowej i poważnej. ​Pomożemy w odpowiedniej promocji i nagłośnieniu Państwa wydarzenia w mediach.

Z naszych ​usług skorzystali m.in: COCA-COLA, KHW SA, UM Mysłowice, Związek Zawodowy Górników, Auchan, Selgros, Archidiecezja Krakowska 

Organizujesz przyjęcie? Czy wiesz, że możesz zamówić u nas każdą pozycję z karty menu? Wystarczy że złożysz zamówienie najpóźniej na 24h przed przyjęciem (w wypadku świąt, długich weekendów prosimy o wcześniejszy kontakt), a my przygotujemy zamówienie na wskazaną godzinę. Jeśli potrzebujesz, aby dania były ułożone na paterach, jest możliwość wypożyczenia. Zamówienie możesz złożyć osobiście w Bistro lub uzyskać informacje pod numerem telefonu: 519-116-714, (32) 316-02-73. Nie dowozimy zamówień - odbiór własny.

PLENER - FEST IMPREZY

Marka BRAKS wyspecjalizowała się w kompleksowej organizacji dużych imprez plenerowych. Zapewniamy pełną ​obsługę​ podczas koncertów, festiwali, dni miast i uroczystości okolicznościowych. Zapewniamy pełne zaplecze do organizacji imprez plenerowych do kilku tysięcy osób. Na wyposażeniu posiadamy: namioty, leżaki, ławostoły, parasole, rollbary, grille i mobilne przyczepy typu food truck. Przygotujemy dania dowolnie wybranej kuchni świata. Stawiamy się we wskazanym przez klienta miejscu z pełnym wyposażeniem i obsługą. Nasze wieloletnie doświadczenie doceniło szerokie grono klientów.​ Wśród nich m.in: FIVB - Światowa Federacja Piłki Siatkowej, Miasto Mysłowice, Straż Pożarna, Selgros. 

 

IMPREZY PLENEROWE, CATERING DLA FIRM, CATERING DOMOWY
TEL: 519 116 713, Mail: [email protected]

Z naszych usług skorzystali:

BYTOM TEATR ROZBARK

W teatrze ROZBARK w Bytomiu odbyła się II Biesiada Rozbarska. Były tradycyjne śląskie przyśpiewki i wice. O kuchnię zadbał Braks, który zajął się kompleksową organizacją części gastronomicznej. Po raz kolejny marka Braks włącza się organizację tradycyjnych śląskich biesiad i karczm w całym regionie.

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY

24 tysiące wydanych posiłków - w formie suchego prowiantu i ciepłych kolacji podawanych w Park Słupna. Tysiące pielgrzymów z wielu krajów i rozmaite gusta kulinarne. 30 osób pracujących w Braks Catering prawie non stop. A przede wszystkim wspaniała, radosna atmosfera, której nie zapomnimy jeszcze długo. 

40 lat Miejskiego Sportu i Rekreacji

Uroczysta Gala z okazji 40. lecia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach - profil oficjalny. to kolejna wymagająca realizacja, którą mieliśmy przyjemność współorganizować.

95 lat Liceum

Dostojny Jubilat skończył 95 lat. Nie mogło nas zabraknąć na wspaniałych obchodach w I Liceum Ogólnokształcącym.

Zapewniliśmy kompleksową organizację jubileuszu, zadbaliśmy o część techniczną, obsługę kelnerską, catering i bufety!

Zakład Oczyszczania Miasta

Od 25 lat swoje usługi świadczy Zakład Oczyszczania Miasta Mysłowice. Braks Catering&Plener miał zaszczyt przygotować kompleksową organizację jubileuszu firmy.

Tym razem, prócz pełnej obsługi cateringowej, zadbaliśmy również o obsługę muzyczną, konferansjerkę, DJ, zabawy dla całej rodziny, scenę, nagłośnienie, światła, a wreszcie występ Duetu Muzycznego Karo.

Dni Miasta Mysłowice

Dwa dni wspaniałej zabawy w Park Słupna podczas Dni Mysłowic 2017. O pełną obsługę cateringową zadbał Braks Catering&Plener.

Gala Sportu

Najlepsi sportowcy i my. W jednym miejscu. Marka Braks Catering&Plener od 20 lat zajmuje się kompleksową obsługą eventową.

Podczas sportowych gali odpowiadamy nie tylko za gastronomię, ale również za obsługę techniczną. Zapraszamy do współpracy -

Państwowa Straż Pożarna

Braks Catering&Plener na straży najwyższej jakości w organizacji cateringu!

13 maja mieliśmy przyjemność zapewnić kompleksową usługę cateringową dla Państwowej Straży Pożarnej z okazji Dnia Strażaka.

Auchan

Wspaniała atmosfera towarzyszyła imprezie zorganizowanej dla giganta sprzedaży - marki Auchan. Bal odbył się w katowickim Szybie Wilson. Braks Catering&Plener zajął się kompletną organizacją cateringową wraz ze sprzętem.

Kontakt

ul. ks. N. Bończyka 13

41-400 Mysłowice

tel. 519 116 714

Pełen smak, całą dobę

Jak wygląda typowy dzień w Bistro Braks? Moglibyśmy napisać, że nigdy się nie kończy. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę.

Zajrzyj do nas