Bankiety

Sale Bankietowe Braks

Poszukujesz miejsca na kameralną uroczystość? Cenisz sobie spokój, smak tradycyjnych dań, profesjonalną i miłą obsługę oraz konkurencyjne ceny? Dobrze trafiłeś! Sale Bankietowe Braks to organizacja przyjęć okolicznościowych już od 10 osób na najwyższym poziomie.
Image
W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim dania kuchni polskiej i śląskiej. Jesteśmy jednak otwarci na Twoje propozycje i w miarę możliwości dostosujemy się do Twoich potrzeb. Urodziny, małe wesela, komunie, stypy, spotkania biznesowe i kameralne imprezy okolicznościowe są naszą domeną.

Firma Braks to blisko 20 lat tradycji gastronomicznych. W gustownie urządzonych salach bankietowych najlepiej zadbamy o komfort Twoich gości. Stonowana biel ścian, ozdobionych ręcznie malowanymi grafikami z motywem górniczym, doskonale oddaje niepowtarzalny klimat śląskiej ziemi.

Dodatkowo, w okresie letnim do Twojej dyspozycji oddajemy zamknięty ogród. Nie czekaj, już teraz rezerwuj miejsce na Twoją uroczystość w Salach Bankietowych Braks! W małej sali przygotujemy dla Ciebie imprezę okolicznościową już dla od 10 do 20 osób. Duża sala bankietowa Braks może pomieścić do 50 osób.
Dzwoń już teraz i zapytaj o szczegóły 519 116 712 lub pisz: [email protected]

Kontakt

ul. ks. N. Bończyka 13

41-400 Mysłowice

tel. 519 116 714

Czynne od pon do pt 
Od 9:00 do 23:00

Czynne od sob do nd
Od 11:00 do 23:00

Zajrzyj do nas